תמונת מופע: הרצאה של אולפת חיידר

הרצאה של אולפת חיידר

יום האישה- בשיתוף עם פסטיבל סרטי הרפתקה
אולם קלור - לא מסומן
שישי, 09 מרץ 10:30
מחיר 25 ₪

פרטי ההצגה

אולפת חיידר, ערביה ילידת חיפה בת 43 , ספורטאית מקצועית, חובבת אתגרים וממובילות השינוי החברתי בארץ.

אולפת שחקנית כדורעף ערבית ישראלית. קריירת הכדורעף שלה נפרשה על פני - 28 שנים, בהן נמנתה על שורותיה של נבחרת ישראל בכדורעף נשים וקבוצת הפועל מטה אשר.

היא זכתה פעמיים באליפות ובגביע המדינה.  חיידר פועלת לקידום נשים בספורט, עובדת בבית הגפן, מרכז ערבי יהודי, ומנהלת פרויקטים שמפגישים בין שתי החברות.

אולפת בעלת תואר בחינוך גופני ובוגרת תואר שני ללימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן והייתה למדריכה מוסמכת של הארגון הלאומי - Outdoor Bound""  הפועל ב - 30 מדינות ברחבי העולם.

חיידר הקימה בשיתוף עם מטפס ההרים דורון אראל, הישראלי הראשון שהעפיל לפסגות הרים בשבע היבשות, את הארגון "שוברים את הקרח" (Breaking the Ice),

מלכ"ר העוסק בקידום שלום ודו קיום באמצעות טיולי טבע וספורט אתגרי.

אולפת סוחפת בהרצאתה אל הדרך הייחודית והמרתקת שהביאה אותה למסעות וחוויות יוצאות דופן בארץ ובעולם, על התמודדות אישית בין שתי תרבויות,

על משלחת יהודים וערבים לאנטארקטיקה דרכה קיבלה את הכוח לשנות, על הפסגות שכבשה, על האקטיביזם, המסעות והאתגר שהיא מובילה כיום ועוד.

אולפת מתמקדת בערכי השוויון הלאומי והמגדרי אשר מהווים שני עקרונות שווי ערך ובלתי ניתנים להפרדה ומאמינה שמפגש בין נשים יהודיות וערביות בישראל ישנה את חוקי המפגש החברתי ומכאן את הסדר הציבורי.

 

"האקטיביזם שלי גורם לי להעמיק יתד במעלה תלול אל פסגה חדשה הממיר חלום בתקווה .."

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים